VINYLOVÉ PODLAHY

VINYLOVÉ PODLAHY - DÍLCE

Samostatné dílce z vinylového materiálu ve formě lamel určených k celoplošnému přilepení.

moderní design
velký výběr dekorů – dřevo, dlažba, atp.
– výborné protihlukové vlastnosti
– velmi odolná podlahovina vůči oděru
snadná údržba
– vhodné na podlahové vytápění
– má antialergické vlastnosti
– minimální prořez proti roli

VINYLOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY FATRACLICK

Konstrukce FatraClicku účelně kombinuje přednosti vinylových a klasických plovoucích podlah. Díky tomu se tato podlahovina vyznačuje skvělými vlastnostmi. V nabídce je řada dekorů imitujících dřeviny jako dub, javor, kaštan či ořech. Výjimečnost podlahám dává autentická kresba přírodního dřeva nejen na pohled, ale díky povrchové struktuře i na dotek. Na výběr je ze široké palety odstínů podlah od světle béžové až k tmavě hnědé.

VINYLOVÉ PODLAHY KRONO ORIGINAL

Plovoucí laminátové podlahy německé značky Krono Original přináší na trh širokou škálu podlah, od levných po dražší, od světlých po tmavé, s různými dekory a povrchovými úpravami. Laminátové podlahy Krono Original vyrábí od roku 1897 firma Kronospan, která dnes patří mezi přední světové výrobce plovoucích laminátových podlah. Díky moderním technologiím a inovacím vyrábí perfektní podlahy do posledního detailu.

PODLAHY WINEO

Nová generace vinylových podlah wineo® DESIGNline zaručuje výjimečnou pružnost a odolnost dílců a exkluzivní dekory. Profi PVC podlahy německého výrobce wineo® překonají Vaše představy o dokonalé podlaze. Potřebujete-li kvalitní a odolné vinylové podlahy s moderními dekory, pak si u nás určitě vyberete. Podlahy wineo® vás okouzlí svým vzhledem, který je inspirován krásou přírody a kvalitou přírodních struktur.

PVC - metráž

– šíře: 2, 3, 4, 5m 
odolná podlahovina k vlhkému prostředí
– vysoká odolnost  vůči oděru ( dáno kvalitou daného PVC )
rozměrová stálost
– vhodné na podlahové vytápění
snadná údržba

Designová kolekce Tarkett tvoří jednu z největších vinylových kolekcí s unikátním designem, barvami a texturami pro každého zákazníka i životní styl.