PLOVOUCÍ PODLAHY

Kvalitní podlaha, to je základ každého interiéru, to vám potvrdí nejeden bytový architekt. Při zařizování rekonstruované místnosti by tedy první rozhodnutí mělo padnout právě s ohledem na podlahu. A i když budete mít na výběr nespočet odstínů a dekorů plovoucích podlah, výběr neuspěchejte a nebojte si připlatit za kvalitu.

LAMINÁTOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY

Laminátová podlaha a její snadný způsob pokládání je jasnou volbou pro ty zákazníky, kteří hledají dostupné, ale velmi odolné a trvanlivé řešení podlahové krytiny s věrným designem nejčastěji imitujícím dřevo.

– široký výběr dekorů (imitace dřeva)
– snadná údržba
– odolnost vůči oděru 
– nosná deska + zámky – ochrana vůči vodě (impregnace + vosk)
– vhodná na podlahové vytápění

PODLAHY MEISTER - KVALITNÍ NĚMECKÉ PODLAHY

Špičkové laminátové podlahy firmy MEISTER se často na první pohled nedají rozeznat od podlah z pravého dřeva, přitom jsou extrémně robustní a odolné. Variabilní panely, krásné podlahové krytiny, praktické lišty a mnoho dalšího – 100% design, 100% kvalita, 100% made in Germany. Produkty MEISTER jsou vyráběny s důrazem na ekologické výrobní postupy a zodpovědné zacházení se surovinami. Jsou nositeli řady ekologických certifikátů a ocenění.

LAMINÁTOVÉ PODLAHY 1 FLOOR

  • Kvalitní laminátové podlahy, vyrobeny v Německu
  • Vysoce odolné proti opotřebení
  • Vhodné také pro komerční prostory
  • Zámek Megaloc 
  • Speciální vosk Isowaxx chrání podlahy proti vlhkosti
  • Povrchová úprava synchrostructure – reálný vzhled dřevěné podlahy
  • Moderní úzký formát lamel u kolekce Premium
  • 1-lamelové provedení, atraktivní dekory

LAMINÁTOVÉ PODLAHY WITEX

Vysoce kvalitní laminátové podlahy od předního německého výrobce pro bytové i komerční využití. Rozsáhlá řada produktů a servisů a komplexní výběr doplňků podtrhuje škálu důležitých aspektů profesionálů. Witex zaujímá jedno z vedoucích míst mezi dodavateli tvrdých podlahových krytin stejně jako mezi výrobci a distributory laminátových podlah. Podlahy Witex jsou ideální pro podlahové vytápění, a mají také výborné akustické vlastnosti.

MASIVNÍ DŘEVĚNÉ PODLAHY KÄHRS

Kährs je předním evropským výrobcem dřevěných podlah. S více než 150ti lety zkušeností v oboru je Kährs jedním z nejstarších ale zároveň nejvíce inovativních společností v oblasti parket a podlah. Veškerá produkce Kährs se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování dřevěných podlah, vícevrstvou konstrukcí zajišťující pevnost a stabilitu a použitím systému zámku WOODLOC, zaručující pevný a trvanlivý spoj desek bez použití lepidla.

  • 2-vrstvé dřevěné podlahy Kährs jsou rozděleny do 3 kolekcí podle velikosti lamel. Všechny tyto podlahy jsou vhodné na podlahové vytápění a díky preciznímu zpracování a několika designům si může vybrat skutečně každý.
  • Kährs Original – 3-vrstvé dřevěné podlahy – Během desetiletí se staly kolekce z řady dřevěných podlah Kährs Original tím nejoblíbenějším sortimentem. V nabídce je široká škála dřevin a povrchových úprav. Podlahy Kährs Original jsou skutečnou klasikou.

VINYLOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY FATRACLICK

Konstrukce FatraClicku účelně kombinuje přednosti vinylových a klasických plovoucích podlah. Díky tomu se tato podlahovina vyznačuje skvělými vlastnostmi. V nabídce je řada dekorů imitujících dřeviny jako dub, javor, kaštan či ořech. Výjimečnost podlahám dává autentická kresba přírodního dřeva nejen na pohled, ale díky povrchové struktuře i na dotek. Na výběr je ze široké palety odstínů podlah od světle béžové až k tmavě hnědé.