INTERIÉROVÉ A VCHODOVÉ DVEŘE

  • Pomůžeme vám najít ideální dveře – společně vybereme interiérové dveře přesně podle vašich představ, navíc máme přehled o akčních nabídkách, se kterými ušetříte.
  • Ušetříme vám čas a zbytečné starosti – zajišťujeme kompletní dodávky dveří od zaměření, přes dopravu až po odbornou montáž kvalifikovaným technikem.
  • Ukážeme vám všechny možnosti – nabízíme klasické, posuvné nebo skleněné dveře v mnoha variantách, dekorech a rozměrech.
  • Splníme i náročná přání – máme zkušenosti z nejrůznějších zakázek i atypických realizací.

PROVĚŘENÍ VÝROBCI DVEŘÍ

Zajišťujeme prodej a montáž interiérových dveří pro zákazníky v Klatovech, západních Čechách a okolí. Jsme obchodními partnery firem Solodoor, Carman Doors, Porta DoorsCobra, a dalších. U nás si můžete vybrat z široké nabídky typů, dekorů nebo rozměrů dveří do interiéru. Na přání dodáváme také bezfalcové, bezobložkové, bezpečnostní a protihlukové dveře a mnoho dalších v různých barvách a dekorech. S výběrem dveří vám poradíme, ozvěte se nám!

VÝPLNĚ A POVRCHY

Dveřní rám dveří bývá obvykle z MDF nebo smrkových latí oboustranně opláštěn HDF nebo DTD deskou s vybranou povrchovou úpravou. Výplní interiérových dveří bývá voština (tvrzený papír ve tvaru včelí plástve) nebo DTD (dřevotřísková) deska. V našem sortimentu najdete všechny běžné povrchy – dýhované, laminátové, fóliované i lakované, a také prosklené dveře. Kromě dveří dodáváme stavební pouzdra, dveřní kování i speciální druhy zárubní.

SOLODOOR

Česká firma SOLODOOR dodává na domácí i zahraniční trh dveře v mnoha různých dekorech a provedeních. Patří mezi největší a nejznámější výrobce interiérových dveří v ČR. Přízeň zákazníků si získává díky osvědčené kvalitě, modernímu designu a široké nabídce povrchů, typů i prosklení. Krátké dodací lhůty – nejprodávanější modely dveří má SOLODOOR obvykle skladem. SOLODOOR vyrábí také zárubně.

CARMAN DOORS

Současná ryze česká společnost CARMAN DOORS se zabývá výrobou, prodejem a montáží interiérových, protipožárních a celodřevěných dveří. Součástí nabídky jsou i kování všech druhů a typů. Díky nejnovějším CNC technologiím používaných při výrobě je dosaženo vysoké kvality a efektivity. Při výrobě jsou používány pouze vysoce jakostní materiály. Výrobky CARMAN DOORS nacházejí uplatnění v široké škále interiérových stylů.

PORTA DOORS

Moderní vzhled a rozmanitost dekorů interiérových dveří Porta Doors umožňuje jejich využití v domácích i komerčních prostorách. V nabídce naleznete výběr z materiálů voština nebo zesílená dutinková dřevotříska, povrch je pak opatřen dýhou, syntetickými materiály (fólií) nebo lakem. Nekonečné možnosti kombinací plných nebo skleněných výplní dveří i barevných variací vám umožňují zvolit si váš vysněný vzhled.