PLOVOUCÍ PODLAHY

Kvalitní podlaha, to je základ každého interiéru, to vám potvrdí nejeden bytový architekt. Při zařizování rekonstruované místnosti by tedy první rozhodnutí mělo padnout právě s ohledem na podlahu. A i když budete mít na výběr nespočet odstínů a dekorů plovoucích podlah, výběr neuspěchejte a nebojte si připlatit za kvalitu.

LAMINÁTOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY

Laminátová podlaha a její snadný způsob pokládání je jasnou volbou pro ty zákazníky, kteří hledají dostupné, ale velmi odolné a trvanlivé řešení podlahové krytiny s věrným designem nejčastěji imitujícím dřevo.

– široký výběr dekorů (imitace dřeva)
– snadná údržba
– odolnost vůči oděru 
– nosná deska + zámky – ochrana vůči vodě (impregnace + vosk)
– vhodná na podlahové vytápění

PODLAHY MEISTER - KVALITNÍ NĚMECKÉ PODLAHY

Špičkové laminátové podlahy firmy MEISTER se často na první pohled nedají rozeznat od podlah z pravého dřeva, přitom jsou extrémně robustní a odolné. Variabilní panely, krásné podlahové krytiny, praktické lišty a mnoho dalšího – 100% design, 100% kvalita, 100% made in Germany. Produkty MEISTER jsou vyráběny s důrazem na ekologické výrobní postupy a zodpovědné zacházení se surovinami. Jsou nositeli řady ekologických certifikátů a ocenění.

VINYLOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY FATRACLICK

Konstrukce FatraClicku účelně kombinuje přednosti vinylových a klasických plovoucích podlah. Díky tomu se tato podlahovina vyznačuje skvělými vlastnostmi. V nabídce je řada dekorů imitujících dřeviny jako dub, javor, kaštan či ořech. Výjimečnost podlahám dává autentická kresba přírodního dřeva nejen na pohled, ale díky povrchové struktuře i na dotek. Na výběr je ze široké palety odstínů podlah od světle béžové až k tmavě hnědé.

VINYLOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY LIKOR

Vinylové podlahy Wicanders mají vždy něco navíc. Ať se to týká nádherně propracovaných dekorů, vysoké kvality zpracování, certifikované zdravotní nezávadnosti, tak širokou nabídkou dekorů v několika řadách. Bezkonkureční výhodou je však doplnění vlastností vinylových podlah o 2 útlumové korkové vložky, které dávají těmto podlahám nedostižnou tichost. Navíc jsou opatřeny nejmodernějšími ochrannými nanolaky.

MASIVNÍ DŘEVĚNÉ PODLAHY KÄHRS

Kährs je předním evropským výrobcem dřevěných podlah. S více než 150ti lety zkušeností v oboru je Kährs jedním z nejstarších ale zároveň nejvíce inovativních společností v oblasti parket a podlah. Veškerá produkce Kährs se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování dřevěných podlah, vícevrstvou konstrukcí zajišťující pevnost a stabilitu a použitím systému zámku WOODLOC, zaručující pevný a trvanlivý spoj desek bez použití lepidla.

KORKOVÉ PODLAHY

PLOVOUCÍ PODLAHY A DLAŽDICE

Korková plovoucí podlaha – rychlá a jednoduchá pokládka, jednoduché čištění a údržba, redukuje hluk, antibakteriální, zdravotně nezávadný, dobrý teplotní vjem.
Dlaždice – jednoduchá údržba, redukuje hluk, antibakteriální, dobrý teplotní vjem.

Korkové podlahy Wicanders jsou charakterizovány citlivě vybranými dekory v nejvyšší kvalitě zpracování a opatřenými vysoce odolnými keramickými laky WRT. Jsou vhodné do bytů i kanceláří.

Korkové podlahy se vyrábějí z kůry stromu Dubu korkového. Pás lesa těchto stromů začíná u Atlantiku v Portugalsku jižně od Lisabonu a táhne se dále přes jižní Španělsko, Francii a Itálii převážně v oblastech Středozemního moře a na ostrovech Sardinie a Korsika. V Africe se vyskytuje zvláště v Alžírsku a Maroku. 

Samotný korek se získává se loupáním kůry těchto stromů. Korkové podlahy jsou velmi teplé, pružné, tiché a v kombinaci s kvalitním lakem vysoce odolné.

PARKETY

PARKETY MOSAIC

Firma Mosaic je významným výrobcem mnoha typů parketových podlah. Produkty firmy jsou rozděleny kategorií:

  • Klasické parkety mají velmi dlouhou životnost, nedrží se na nich nečistoty a prach, jsou pevné a odolné. Jejich největší předností je originalita a přírodní vzhled.
  • Mozaikové parkety nabízené v několika vzorech (anglický, tabulový a rybinový vzor) jsou vyrobeny z buku či jasanu.
  • Kantovka neboli průmyslová mozaika se vyrábí z úzkých lamelek dřeva. Každý kus je originál. Má také dlouhou životnost, je stálá, vhodná pro podlahové vytápění.
  • Zámecké parkety jsou čtvercové dřevěné parkety vyráběné nejčastěji z dubu a jasanu. Důležitá je odborná pokládka.
  • Podlahová prkna. Nabízíme tradiční prkenné podlahy z dubových prken různých rozměrů. Dubová prkna mají velmi dlouhou životnost, navíc každé prkno je originální – se zdravými malými suky s povrchovou úpravou olej nebo lak.

VINYLOVÉ PODLAHY

VINYLOVÉ PODLAHY - DÍLCE

Samostatné dílce z vinylového materiálu, buď ve formě lamel určených k celoplošnému přilepení.

– moderní design
– velký výběr dekorů – dřevo, dlažba, atp.
– výborné protihlukové vlastnosti
– velmi odolná podlahovina vůči oděru
– snadná údržba
– vhodné na podlahové vytápění
– má antialergické vlastnosti
– minimální prořez proti roli

PVC - metráž

– šíře: 2, 3, 4, 5m 
– odolná podlahovina k vlhkému prostředí
– vysoká odolnost  vůči oděru ( dáno kvalitou daného PVC )
– rozměrová stálost
– vhodné na podlahové vytápění
– snadná údržba

Designová kolekce Tarkett tvoří jednu z největších vinylových kolekcí s unikátním designem, barvami a texturami pro každého zákazníka i životní styl.

KOBERCE

BYTOVÉ I ZÁTĚŽOVÉ

Vyberte si u nás běhouny, dětské, luxusní, kusové i zátěžové koberce, vhodné do obývacího pokoje, ložnice nebo dětského pokoje. Nevíte si rady s položením vybraného metrážového koberce? Nevadí, pokládku uděláme za vás.

– šíře : 2, 3, 4, 5m
– velký výběr dekorů
– vhodné na podlahové vytápění
– dobrý teplotní vjem
– snadná údržba

VÝHODY KOBERCŮ

Jednou z vlastností koberce je schopnost navodit příjemnou atmosféru v interiéru. Vytvářejí pocit domova, díky čemuž se obyvatelé cítí opravdu dobře.

Každý, kdo zařizuje nějaký prostor, dbá na barevnost, tvary a kompatibilitu jednotlivých doplňků. Stejně i interiéroví designéři rádi používají koberce pro dotvoření celkového vzhledu místnosti – vědí opticky zvětšit, zmenšit, prodloužit a rozšířit prostor podle potřeby.

MARMOLEUM

Přírodní linoleum – MARMOLEUM je trvanlivý přírodní materiál, který má spoustu výhod. Tou největší je to, že se dá použít jak do domácností tak do kanceláří, zdravotnických zařízení, škol a dalších veřejných budov. Marmoleum se vyrábí v široké škále barev a dekorů. Marmoleum se skládá z korkové drtě a směsi pryskyřice se lněným olejem. Jako podklad slouží jutová tkanina.

Výrobce Tilo nabízí marmolea ve velmi širokém spektru dezénů a v jeho nabídce nalezneme též řadu linoleí značky Tiolino.

PŘEDNOSTI MARMOLEÍ

– široká škála dekorů
– odolná a pohodlná podlahovina
– rozsáhlá paleta dekorů
– ekologický materiál
– nízká cena
– vhodné pro alergiky a astmatiky
– antibakteriální povrch
– nevytváří statickou elektřinu
– odolnné proti skvrnám
– velmi odolné vůči opotřebení
– varianty metráž / plovoucí podlaha

PŘECHODOVÉ LIŠTY

Řešíte přechod mezi dvěma podlahovými materiály? Pak vás zaujmou přechodové lišty sloužící k zakrytí dilatací mezi výškově rozdílnými povrchy i různými typy materiálů. Podlahovou lištu montujeme podle provedení, nejčastěji se jedná o provedení samolepicí nebo šroubovací.

– vhodné ukončení plovoucích podlah, koberců, vinylových podlah, PVC a dalších krytin
– velký výběr dekorů
– klasický přechod i na výškové nerovnosti

PROSTŘEDKY NA ÚDRŽBU, LAKY, MOPY

ÚDRŽBA PODLAH BONA

Klíčem k udržení atraktivního vzhledu podlahy je pravidelný úklid. V našem sortimentu naleznete produkty na podlahy značky Bona a dalších výrobců určené k čištění dřevěných, olejovaných a tvrdých podlah, laky, leštěnky na podlahy a jiné produkty ke zlepšení vzhledu podlah po celou dobu jejich životnosti. Vyberte si prostředky na plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, parkety (lakované i olejované), PVC, koberce, korek či marmoleum.